NIEPUBLICZNE TECHNIKUM USŁUGOWE

TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH


KADRA
  • Teresa Frelich – jęz. polski
  • Wioletta Wenerska – jęz. polski
  • Marcin Czerniewski – jęz. angielski, jęz. angielski zawodowy
  • Elżbieta Kamionka– jęz. angielski
  • Danuta Dąbrowa– jęz. rosyjski
  • Maciej Dąbrowski – jęz. niemiecki
  • Wiesław Torbus – jęz. francuski
  • Adam Zmysłowski – historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
  • Artur Podgórski – historia
  • Elżbieta Borowska - historia i społeczeństwo
  • Andrzej Braun – matematyka
  • Ewa Zajączkowska - Zbarachewicz - informatyka
  • Halina Dembicz– geografia
  • Justyna Kurpiewska – biologia
  • Barbara Przedlacka – chemia
  • Wojciech Rupniewski - fizyka
  • Mirosław Podowski – podstawy przedsiębiorczości, edukacja dla bezpieczeństwa, działalność gospodarcza w gastronomii
  • Jacek Hernik – wych. fizyczne
  • Ks. Michał Chutkowski – religia
  • Krzysztof Czarnecki – etyka, wiedza o kulturze
  • Mariusz Nowicki – zajęcia praktyczne
  • Piotr Sarnowski– przedmioty zawodowe teoretyczne
PLAN ZAJĘĆ
KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH

KADRA
  • Teresa Frelich – jęz. polski
  • Wioletta Wenerska– jęz. polski
  • Marcin Czerniewski – jęz. angielski
  • Elżbieta Kamionka– jęz. angielski
  • Paulina Wawrzyn – jęz. angielski zawodowy
  • Danuta Dąbrowa– jęz. rosyjski
  • Maciej Dąbrowski – jęz. niemiecki
  • Wiesław Torbus – jęz. francuski
  • Adam Zmysłowski – historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
  • Artur Podgórski – historia, historia i społeczeństwo
  • Andrzej Braun - matematyka
  • Ewa Zajączkowska - Zbarachewicz – informatyka
  • Halina Dembicz - geografia
  • Justyna Kurpiewska – biologia
  • Barbara Przedlacka – chemia
  • Wojciech Rupniewski – fizyka
  • Mirosław Podowski – podstawy przedsiębiorczości, edukacja dla bezpieczeństwa
  • Jacek Hernik – wychowanie fizyczne
  • Ks. Michał Chutkowski - religia
  • Krzysztof Czarnecki– etyka, wiedza o kulturze
  • Ewa Mierzwa– przedmioty zawodowe teoretyczne
  • Anna Woźniak– przedmioty zawodowe teoretyczne, zajęcia praktyczne
PLAN ZAJĘĆ
KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

TECHNIK REALIZACJI NAGRAŃ I NAGŁOŚNIEŃ

KADRA
  • Teresa Frelich– jęz. polski
  • Wioletta Wenerska– jęz. polski
  • Marcin Czerniewski – jęz. angielski
  • Elżbieta Kamionka– jęz. angielski
  • Paulina Wawrzyn – jęz. angielski zawodowy
  • Danuta Dąbrowa – jęz. rosyjski
  • Maciej Dąbrowski– jęz. niemiecki
  • Adam Zmysłowski–  historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
  • Elżbieta Borowska – historia, wiedza o społeczeństwie
  • Ewa Zajączkowska - Zbarachewicz– matematyka, informatyka
  • Halina Dembicz – geografia
  • Justyna Kurpiewska – biologia
  • Barbara Przedlacka – chemia
  • Wojciech Rupniewski - fizyka
  • Mirosław Podowski – podstawy przedsiębiorczości, edukacja dla bezpieczeństwa, działalność gospodarcza w produkcji dźwięku
  • Jacek Hernik– wychowanie fizyczne
  • Ks. Michał Chutkowski – religia
  • Krzysztof Czarnecki– etyka, wiedza o kulturze
  • Waldemar Krakowiak– realizacja nagłośnień, elementy toru fonii, zasady akustyki i elektroakustyki
  • Klaudia Niewitecka – instrumentoznawstwo, podstawy gry na fortepianie
  • Jacek Złotkowski – realizacja nagrań
PLAN ZAJĘĆ
KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

TECHNIK INFORMATYK

KADRA
  • Wioletta Wenerska– jęz. polski
  • Marcin Czerniewski – jęz. angielski
  • Elżbieta Kamionka– jęz. angielski
  • Maciej Dąbrowski– jęz. niemiecki
  • Adam Zmysłowski– wiedza o społeczeństwie
  • Artur Podgórski – historia
  • Ewa Zajączkowska - Zbarachewicz– matematyka, informatyka
  • Halina Dembicz – geografia
  • Justyna Kurpiewska - biologia
  • Barbara Przedlacka– chemia
  • Wojciech Rupniewski - fizyka
  • Mirosław Podowski – podstawy przedsiębiorczości, edukacja dla bezpieczeństwa, bezpieczeństwo i higiena pracy
  • Jacek Hernik– wychowanie fizyczne
  • Ks. Michał Chutkowski– religia
  • Krzysztof Czarnecki– etyka, wiedza o kulturze
  • Zbigniew Ciesielski – teoretyczne i praktyczne przedmioty zawodowe
PLAN ZAJĘĆ
KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

STUDIUM TECHNIK SCENOGRAFICZNYCH

PLASTYK

KADRA
  • Krzysztof Bloch – podstawy fotografii
  • Małgorzata Chmielewska – charakteryzacja i stylizacja   
  • Renzo Parenti– modelarstwo i dekoratorstwo
  • Hanna Mrozowska – podstawy projektowania, rysunek i malarstwo
  • Dorota Płuciennik – historia sztuki
  • Henryka Stronk - rzeźba
PLAN ZAJĘĆ
KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

POLICEALNE STUDIUM NAGRAŃ DŹWIĘKOWYCH

TECHNIK REALIZACJI DŹWIĘKU

KADRA
  • Waldemar Krakowiak – podstawy akustyki i elektroakustyki, percepcja i ocena dźwięku
  • Jacek Złotkowski – montaż dźwięku, percepcja i ocena dźwięku
PLAN ZAJĘĆ
KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

POLICEALNA SZKOŁA KOSMETYKI, PIELĘGNACJI ZDROWIA I URODY

TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

KADRA
  • Agnieszka Herczyńska– zajęcia praktyczne manicure, pedicure
  • Jacek Hernik– przedmioty zawodowe teoretyczne
  • Teresa Jastrzębska – zajęcia praktyczne
  • Elżbieta Kamionka– jęz. angielski
  • Małgorzata Politowska – przedmioty zawodowe teoretyczne, zajęcia praktyczne, wychowanie fizyczne
  • Barbara Przedlacka – pracownia chemiczna
  • Ewa Zajączkowska – Zbarachewicz –  informatyka
  • Mirosław Podowski – działalność gospodarcza i usługowa w salonie kosmetycznym
PLAN ZAJĘĆ

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH