20 grudnia br. w Szkołach ZDZ w Warszawie odbyło się spotkanie wigilijne. W spotkaniu wzięła udział kadra kierownicza ZDZ w Warszawie, nauczyciele, pracownicy oraz uczniowie.

Występ wokalno – muzyczny w wykonaniu uczniów technikum, z klasy realizacji nagrań i nagłośnień uświetnił to niecodzienne spotkanie. Były kolędy i piosenki świąteczne, które wprowadziły przybyłych w nastrój świąt.

Na zakończenie występu Pan Jacek Falkowski – Dyrektor Szkół ZDZ w Warszawie  i Pani Grażyna Zalewska -  Wiceprezes Zarządu ZDZ w Warszawie podziękowali uczniom za piękny występ i złożyli świąteczne i noworoczne życzenia.

Ostatnią część spotkania stanowił smaczny poczęstunek przygotowany przez uczniów technikum, z klasy gastronomicznej. W świątecznym nastroju wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.

Szkoła 3

Szkoła 2