WOŚP

Utworzono: 11 stycznia 2020

Kochani!
Zapraszamy Na 28 finał WOŚP
Bądźcie z nami w Strefi Smaku WOŚP Marki!!!

SIEMA!!Życzenia noworoczne

Utworzono: 30 grudnia 2019Życzenia świąteczne

Utworzono: 20 grudnia 2019Spotkanie świąteczne

Utworzono: 11 grudnia 2019

Spotkanie Świąteczne w Naszej Szkole odbędzie się 17 grudnia o godzinie 12.00 w sali konferencyjnej na I piętrze. W programie część artystyczna i poczęstunek przygotowany przez klasy gastronomiczne.Plan zajęć

Utworzono: 21 listopada 2019

Plan zajeć do pobrania od 15.11.2019


Plan zajęć

Utworzono: 15 listopada 2019

Plan zajeć do pobrania od 15.11.2019


Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Utworzono: 26 sierpnia 2019Zakończenie roku szkolnego

Utworzono: 22 czerwca 2019

W dniu 19 czerwca br. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w naszym technikum. Na spotkaniu byli obecni rodzice, uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. Pani dyrektor rozpoczęła uroczystość:

„Spotykamy się dzisiaj, by pożegnać rok szkolny, który dla wielu z nas był czasem wytężonej pracy i nauki. Zakończenie roku szkolnego jest okazją do podziękowań, szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce.

Gratuluję Wam tych osiągnięć i jednocześnie dziękuję tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów, turniejów i dni otwartych.”

Czytaj więcej


Szkolne Dyktando Języka Polskiego „MISTRZ ORTOGRAFII”

Utworzono: 7 czerwca 2019

W dniu 30 maja odbyła się pierwsza edycja konkursu: Szkolne Dyktando Języka Polskiego „MISTRZ ORTOGRAFII”.

Uczniowie i uczennice z klas pierwszych mogli sprawdzić swoją znajomość pisowni języka polskiego oraz umiejętność w zakresie słuchania ze zrozumieniem. W tym roku w dyktandzie wzięło udział 50 osób, spośród których tytuł Mistrza – a właściwie Mistrzyni – Ortografii uzyskała Julia Zyguła z klasy 1G, II miejsce zajął – Jakub Laskowski z kasy I E-sport.

Serdecznie gratuluję zwyciężczyni,
wszystkim uczestniczkom i uczestnikom konkursu!
III edycja Rush Tournament ZDZ Warszawa

Utworzono: 12 kwiecień 2019

Drodzy uczniowie!

Właśnie ruszyły zapisy do III edycji Rush Tournament ZDZ Warszawa. Jak co roku rywalizacja odbywać się będzie w Counter-Strike: Global Offensive. Na finale lanowym spotka się 8 drużyn(po 4 z każdej kategorii wiekowej). Więcej informacji znajdziecie w opisie wydarzenia i w regulaminie turnieju.


Wszelkie pytań prosimy kierować do nas w wiadomości na stronie lub mailowo do obsługi turnieju: event@kfse.pl


Wspomnienia z IEM Katowice 2019 - uczniowie klasy II Inf

Utworzono: 11 kwiecień 2019

Wyjazd do Katowic na IEM Katowice 2019 bardzo nam się podobał, wszyscy uważamy go za udany. Było wiele różnych atrakcji, z których skorzystaliśmy, zwiedziliśmy wiele stanowisk, na których można było wspólnie pograć, były też stanowiska ze sprzętem gamingowym i komputerami, które nas bardzo zafascynowały.

Spotkaliśmy również na terenie obiektu wiele sław i znanych graczy profesjonalnych drużyn e-sportowych, z którymi chętnie robiliśmy zdjęcia. Martwiliśmy się przed wyjazdem czy będziemy mogli dobrze zjeść w okolicy, ale jak się okazało zupełnie niepotrzebnie, ponieważ na terenie obiektu było tyle stoisk z jedzeniem że nie byliśmy w stanie ich policzyć, podawali wszystko zaczynając na pizzy a kończąc na burgerach.

Główną atrakcją była oczywiście scena w Katowickim Spodku gdzie odbywały się rozgrywki. Zajęliśmy dogodne miejsca i z przyjemnością oglądaliśmy jak grają profesjonalni gracze. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i musieliśmy wracać, podróż Pendolino w obie strony przebiegła bardzo dobrze i szybko, byliśmy zaskoczeni.

Podsumowując, organizacja IEM Katowice 2019 była na najwyższym poziomie, transport jak najbardziej na plus a samą imprezę zapamiętamy na długi czas i na pewno przyjedziemy do Katowickiego Spodka w przyszłym roku !
Szkolny Konkurs Recytatorski

Utworzono: 8 kwiecień 2019

W dniu 3.04.2019 r. odbyła się pierwsza edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem „Śladami marzeń”. Organizatorem konkursu była p. Wioleta Wenerska.
Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań poetyckich młodzieży oraz uwrażliwienie na piękno poezji. Uczestnicy mieli możliwość zaprezentowania autorskich utworów. Artyści z wielkim zapałem i przejęciem przygotowali swoje umiejętności recytatorskie, wszyscy nagradzani byli gromkimi brawami publiczności. Komisja konkursowa w składzie p. W. Wenerska i p. J. Cholewa wnikliwie wysłuchała Recytatorów i wyłoniła zwycięzców:

  • I miejsce – Sebastian Arlitewicz (klasa III R)
  • II miejsce ex aequo Weronika Kostrzewa (klasa IG) i Adrianna Witkowska (klasa IG)

Serdecznie Gratulujemy!
Dzień otwarty

Utworzono: 26 marzec 2019

W sobotę 23 marca br. odbył się Dzień Otwarty w Niepublicznym Technikum Usługowym ZDZ w Warszawie. Pod czas tego wydarzenia można było porozmawiać z Dyrektorem szkoły, nauczycielami przedmiotów zawodowych, obejrzeć szkołę oraz pracownie zawodowe. W siłowni i sali fitness uczniowie prezentowali ćwiczenia ogólnorozwojowe. Najmodniejsze fryzury i trendy tego sezonu można było zobaczyć w pracowni fryzjerskiej. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz gier komputerowych w pracowni E-sportowej. Nasi Goście uczestniczyli również w spotkaniu z Panem Kamilem "HopE" Tarką - Trenerem E-sportu. Z kolei w pracowni nagłośnień odwiedzający mogli podpatrzeć nagłośnienie występu zespołu muzycznego, a w studiu nagrań poznać tajniki montażu sesji nagraniowej za pomocą programu Pro Tools Kuchnia włoska, której można było posmakować, przygotowana była przez uczniów naszej szkoły, w profesjonalnej pracowni gastronomicznej pod okiem Szefa Kuchni Pana Mariusza Nowickiego.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za odwiedzenie Naszej Szkoły.

Kolejny Dzień Otwarty 25 maja br. Zapraszamy !
Dzień otwarty 23.03.2019

Utworzono: 21 marca 2019Salon Edukacyjny 2019

Utworzono: 27 luty 2019

Zapraszamy na nasze stoisko podczas Salonu Edukacyjnego 2019 w Pałacu Kultury i Nauki (Plac Defilad 1)
w dniach 5-9 marca 2019 r.
w godzinach 9.00-18.00, stoisko nr 49.Plan lekcji II półrocze

Utworzono: 11 luty 2019

Plan lekcji – klasa I – pobierz
Plan lekcji – klasa II – pobierz
Plan lekcji – klasa III – pobierz
Plan lekcji – klasa IV – pobierzAktualny plan lekcji

Utworzono: 7 luty 2019

Plan lekcji – klasa I (G-I-R) – pobierz
Plan lekcji – klasa II (F-G-I-R) – pobierz
Plan lekcji – klasa III (F-G-I) – pobierz
Plan lekcji – klasa IV (F-G-I) – pobierzSpot reklamowy

Utworzono: 31 grudnia 2018

Spot reklamowy w zawodu technik realizacji nagrań i nagłośnień. Pomysł, aranżacja, wykonanie, zdjęcia, muzyka wszystko autorstwa naszych uczniów klas realizacji nagrań i nagłośnień.

Czytaj więcej

Życzenia Świąteczne

Utworzono: 23 grudnia 2018Wigilia szkolna

Utworzono: 21 grudnia 2018

19 grudnia 2018 r. na uroczystej szkolnej Wigilii spotkali się nauczyciele i uczniowie naszej szkoły. W świąteczny nastrój wprowadziły wszystkich kolędy w nowej rapowej aranżacji wykonanej przez uczniów klasy I R (Bartosz, Maciej, Wiktor i Kacper), nie zabrakło również tradycyjnych wersji, które zaprezentowała Ola z III F, a o oprawę akustyczną zadbali uczniowie z III R (Sebastian, Szymon, Michał) i IV R (Mateusz).

Czytaj więcej

Erasmus Plus w naszej szkole

Utworzono: 17 grudnia 2018

Kolejna edycja Erasmusa Plus w naszej szkole, tym razem na praktyki do Hiszpanii pojadą Informatycy i Dźwiękowcy. Podczas pobytu w Hiszpanii uczniowie dostaną możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, nauki specjalistycznego języka angielskiego, dodatkowo poznają historię, obyczaje i kulturę Hiszpanii.

Czytaj więcej

Wizyta w Łodzi

Utworzono: 10 grudnia 2018

Klasa I R odwiedziła Radio Łódź , gdzie uczniowie mieli okazję poznać pracę realizatorów dźwięku na żywo oraz zobaczyć radiowe studio nagraniowe. Następnie klasa zwiedziła miasto m.in. Ulicę Piotrkowską, która jest symbolem Łodzi, Aleję Róż oraz największe Centrum handlowo - rozrywkowe w Europie - Manufakturę. Serdecznie dziękujemy Pani Barbarze Pawłowskiej za miłe przyjęcie w Radiu Łódź oraz cenne informacje nt. pracy realizatora dźwięku.

Czytaj więcej

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Utworzono: 6 grudnia 2018

Miło nam poinformować, iż uczeń naszej szkoły, Mateusz Maciejewski (klasa III Technik żywienia i usług gastronomicznych), otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów. Stypendium przyznawane jest co roku uczniom szkół ponadgimnazjalnych, którzy w swojej szkole otrzymali najwyższą średnią ocen . Serdecznie gratulujemy Mateuszowi i życzymy dalszych sukcesów w nauce !!!

Czytaj więcej

DEZETES - dzień z esportem

Utworzono: 4 grudnia 2018

I i II klasa (technik informatyk specjalność e-sport), wzięła udział w prelekcji pod nazwą „DEZETES - dzień z esportem” w Warszawie. Na spotkaniu były poruszane tematy dotyczyły m.in.:

Czytaj więcej

Warsztaty fryzjerskie

Utworzono: 9 listopada 2018

Dziś podczas warsztatów fryzjerskich nasi uczniowie mieli okazję wzbogacić swoje umiejętności o nowoczesne techniki koloryzacji i strzyżenia. Warsztaty prowadzili styliści z Akademii Hairmate , Pan Tymoteusz Pięta i Pan Daniel Frankowski. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, uczniowie przekonali się, że w zawodzie fryzjera liczy się również wyobraźnia i szczypta fantazji. Serdecznie dziękujemy instruktorom za wspaniałą atmosferę, cenną wiedzę i niezapomniane wrażenia !!!

Czytaj więcej