Salon Edukacyjny 2019

Utworzono: 27 luty 2019

Zapraszamy na nasze stoisko podczas Salonu Edukacyjnego 2019 w Pałacu Kultury i Nauki (Plac Defilad 1)
w dniach 5-9 marca 2019 r.
w godzinach 9.00-18.00, stoisko nr 49.Plan lekcji II półrocze

Utworzono: 11 luty 2019

Plan lekcji – klasa I – pobierz
Plan lekcji – klasa II – pobierz
Plan lekcji – klasa III – pobierz
Plan lekcji – klasa IV – pobierzAktualny plan lekcji

Utworzono: 7 luty 2019

Plan lekcji – klasa I (G-I-R) – pobierz
Plan lekcji – klasa II (F-G-I-R) – pobierz
Plan lekcji – klasa III (F-G-I) – pobierz
Plan lekcji – klasa IV (F-G-I) – pobierzSpot reklamowy

Utworzono: 31 grudnia 2018

Spot reklamowy w zawodu technik realizacji nagrań i nagłośnień. Pomysł, aranżacja, wykonanie, zdjęcia, muzyka wszystko autorstwa naszych uczniów klas realizacji nagrań i nagłośnień.

Czytaj więcej

Życzenia Świąteczne

Utworzono: 23 grudnia 2018Wigilia szkolna

Utworzono: 21 grudnia 2018

19 grudnia 2018 r. na uroczystej szkolnej Wigilii spotkali się nauczyciele i uczniowie naszej szkoły. W świąteczny nastrój wprowadziły wszystkich kolędy w nowej rapowej aranżacji wykonanej przez uczniów klasy I R (Bartosz, Maciej, Wiktor i Kacper), nie zabrakło również tradycyjnych wersji, które zaprezentowała Ola z III F, a o oprawę akustyczną zadbali uczniowie z III R (Sebastian, Szymon, Michał) i IV R (Mateusz).

Czytaj więcej

Erasmus Plus w naszej szkole

Utworzono: 17 grudnia 2018

Kolejna edycja Erasmusa Plus w naszej szkole, tym razem na praktyki do Hiszpanii pojadą Informatycy i Dźwiękowcy. Podczas pobytu w Hiszpanii uczniowie dostaną możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, nauki specjalistycznego języka angielskiego, dodatkowo poznają historię, obyczaje i kulturę Hiszpanii.

Czytaj więcej

Wizyta w Łodzi

Utworzono: 10 grudnia 2018

Klasa I R odwiedziła Radio Łódź , gdzie uczniowie mieli okazję poznać pracę realizatorów dźwięku na żywo oraz zobaczyć radiowe studio nagraniowe. Następnie klasa zwiedziła miasto m.in. Ulicę Piotrkowską, która jest symbolem Łodzi, Aleję Róż oraz największe Centrum handlowo - rozrywkowe w Europie - Manufakturę. Serdecznie dziękujemy Pani Barbarze Pawłowskiej za miłe przyjęcie w Radiu Łódź oraz cenne informacje nt. pracy realizatora dźwięku.

Czytaj więcej

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Utworzono: 6 grudnia 2018

Miło nam poinformować, iż uczeń naszej szkoły, Mateusz Maciejewski (klasa III Technik żywienia i usług gastronomicznych), otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów. Stypendium przyznawane jest co roku uczniom szkół ponadgimnazjalnych, którzy w swojej szkole otrzymali najwyższą średnią ocen . Serdecznie gratulujemy Mateuszowi i życzymy dalszych sukcesów w nauce !!!

Czytaj więcej

DEZETES - dzień z esportem

Utworzono: 4 grudnia 2018

I i II klasa (technik informatyk specjalność e-sport), wzięła udział w prelekcji pod nazwą „DEZETES - dzień z esportem” w Warszawie. Na spotkaniu były poruszane tematy dotyczyły m.in.:

Czytaj więcej

Warsztaty fryzjerskie

Utworzono: 9 listopada 2018

Dziś podczas warsztatów fryzjerskich nasi uczniowie mieli okazję wzbogacić swoje umiejętności o nowoczesne techniki koloryzacji i strzyżenia. Warsztaty prowadzili styliści z Akademii Hairmate , Pan Tymoteusz Pięta i Pan Daniel Frankowski. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, uczniowie przekonali się, że w zawodzie fryzjera liczy się również wyobraźnia i szczypta fantazji. Serdecznie dziękujemy instruktorom za wspaniałą atmosferę, cenną wiedzę i niezapomniane wrażenia !!!

Czytaj więcej