Dlaczego warto wybrać SZKOŁĘ w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego?

Proponujemy Ci naukę zawodów, które umożliwiają podjęcie pracy w ciekawych miejscach - m. in.: studia nagraniowe, studia filmowe i telewizyjne, teatry, ośrodki i gabinety SPA, salony kosmetyczne, ośrodki wypoczynkowe, hotele, restauracje.

Zajęcia praktyczne odbywają się w nowoczesnych i profesjonalnie wyposażonych pracowniach. Wiedzę teoretyczną zdobywasz w nowych multimedialnych salach i pracowniach komputerowych.

Nauczyciele zaliczają się do grona najlepszych specjalistów w Polsce, łączących działalność na polu nauki z wieloletnim i bogatym doświadczeniem zawodowym. Część naszej kadry pedagogicznej to egzaminatorzy Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej i autorzy podręczników.

Zdobędziesz umiejętności zawodowe dzięki praktykom i warsztatom organizowanym przez Szkoły. Odbędziesz ciekawe praktyki zawodowe m.in.: w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej, Akademii Teatralnej im. A.Zelwerowicza, Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana, studiach nagraniowych, restauracjach, 5-gwiazdkowym hotelu Mamaison Hotel Le Regina Warsaw.